INFINIT SEN wellness Praha - blog, náhled

Zdál se nám SEN.

S těmito slovy jsme opouštěli wellness INFINIT SEN, kde proběhl teambuilding našeho týmu.

Rozhlehlá magická zahrada ukrývající nespočet saun, z nichž každá je jinak tematicky zaměřena. Med, bylinky nebo třeba panoramatická sauna. Jezírko obklopené saunami nabízí příjemné ochlazení pro rozpálené tělo a nedaleký bar poskytne rozmanitý výběr drinků.

06_SEN LQ--2_leto_Capkova

Při příjezdu před hotel SEN, ukrytého mezi meandry řeky Sázavy v Senohrabech, se otevírá rozlehlý nově zrekonstruovaný hotel nabízející ubytování ve stylu Feng Shui. Zatočené schodiště nás zavede do suterénu, v němž je ukrytý vstup do magického světa saun.

Vcházíme do zahrady. Na první pohled zaujme Strom života tvořící pomyslný rozcestník na cestě za poznáním. Tak co se vydáme prozkoumat?

06_SEN LQ--3_leto_Capkova

Do okna nám padne finská sauna. Začneme klasikou? Ne, není to běžná finská sauna. Je to panoramatická sauna odkazující na tradici finského saunování s výhledem na jezírko, jednoduchými a jasnými liniemi a rustikálními detaily.

02_Infinit SEN LQ-30_Capkova

Do řeči se s námi dává pán pomalu odkrývající jeho tajemství odolnosti vůči všem chorobám. „Už deset roků chodím pravidelně do sauny, cítím se skvěle a záda mě taky přestala bolet.“ Rozpovídal se o blahodárných účincích saunování na tělo i mysl, jenž spočívá v celkovém uvolnění organismu a prokrvení všech částí těla, a tím pádem přísun živin do všech tkání. Poslední zrnka písku v přesýpacích hodinách ukončují naši čtvrthodinu a  a čeká nás lákavé chladné jezírko. Chladné? Ne, snad až ledové! Tento pocit však brzy vystřídala touha po dalším objevování.

06_SEN LQ-06172_leto_Capkova
06_SEN LQ-06177_leto_Capkova
02_Infinit SEN LQ-11
02_Infinit SEN LQ-39_Capkova
02_SEN LQ-1
02_Infinit SEN LQ-33_Capkova
02_Infinit SEN LQ-34_Capkova

Z našeho SNU ve wellness INFINIT SEN jsme vytvořili video, které najdete na našem TikToku nebo Instagram Reels. Po jeho zhlédnutí budete chtít wellness určitě sami navštívit. Jeďte mrknout osobně a o svých zážitcích se spolu s naší komunitou podělte skrze #jsemvrareplaces. Inspirujeme tak vzájemně další cestovatele za nevšední architekturou!

Autor: Šimon Švirák
Foto: Lucie Cápková